KOM MET ONS IN CONTACT

BEKIJK HIERONDER ONZE GEGEVENS

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Mail naar  usva@rug.nl, bel met 050 36 34670 òf neem contact op met een stafmedewerker of student bestuurslid:

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Mail naar usva@rug.nl, bel met 050 36 34670 òf neem contact op met een stafmedewerker of student bestuurslid:

Zwaantje Wieling

Cursuscoördinator 

zwaantje.wieling@rug.nl

050 36 39179

Bram Douwes

Theaterprogrammeur & programmamaker

b.douwes@rug.nl

050 36 34672

Marlou Berends

Marketing, PR & Communicatie - Vertrouwenspersoon

marlou.berends@rug.nl

050 36 39020

Ilse Douma

Office Manager & Zaalverhuur
i.douma@rug.nl

050 36 37514

Peter Schuilenberg

Pandbeheer & Horeca

p.schuilenberg@rug.nl

050 36 36801

Anne Schreibers - Voorzitter & Extern

Studentbestuur Usva
usva.vz@rug.nl
050 36 39075

Nynke Blom - Penningmeester & Vice-voorzitter

Studentbestuur Usva

usva.pm@rug.nl

050 36 34676

Derk van Wageningen - Secretaris & Intern

Studentbestuur Usva

usva.sc@rug.nl

050 36 34659

Ashley Drogt - Coördinator Eventementen

Studentbestuur Usva

usva.evenementen@rug.nl

050 36 39073

Hannah de Nobel - Marketing & Design

Studentbestuur Usva

usva.marketing@rug.nl

050 36 37515