Contact

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Neem dan contact op via onderstaande contactgegevens.

Cultureel Studentencentrum Usva
Munnekeholm 10, 9711 JA Groningen
usva@rug.nl
050 36 34670 

Cursussen / Kaartverkoop

Zwaantje Wieling - Cursuscoördinator
zwaantje.wieling@rug.nl
050 36 39179

Zaalverhuur

Kees Sikkema - Assistent beheer/zaalverhuur
k.j.sikkema@rug.nl
050 36 37514

Theaterverhuur

Bram Douwes - Artistiek en zakelijk adviseur
b.douwes@rug.nl
050 36 34672

Pand- en horecabeheer

Peter Schuilenberg - Pand- en horecabeheer
p.schuilenberg@rug.nl
050 36 36801

Algemene externe relaties

Joost Warmerdam - Studentbestuur - Voorzitter en Koepelorganisatie
usva.vz@rug.nl
050 36 39075

Algemene vragen 
Martin Romkes - Studentbestuur - Secretaris
usva.sc@rug.nl
050 36 34659

Subsidieaanvraag
Karlijn Vierveijzer - Studentbestuur - Penningmeester en vice-voorzitter
usva.pm@rug.nl
050 36 34659 

Marketing, Design en Social Media

Eva Pompstra - Studentbestuur - Marketing en Communicatie
usva.marketing@rug.nl
050 36 37515

Evenementen

Nienke Bak - Studentbestuur - Coördinator evenementen
usva.evenementen@rug.nl
050 36 39073

Alle rechten voorbehouden · 2015