Contact

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Neem dan contact op via onderstaande contactgegevens.

Cultureel Studentencentrum Usva
Munnekeholm 10, 9711 JA Groningen
usva@rug.nl
050 36 34670 

Cursussen / Kaartverkoop / Zaalverhuur

Zwaantje Wieling 
zwaantje.wieling@rug.nl
050 36 39179

Asssistent beheer

Kees Sikkema 
k.j.sikkema@rug.nl
050 36 37514

Theaterverhuur

Bram Douwes - Artistiek en Zakelijk Adviseur
b.douwes@rug.nl
050 36 34672

Pand- en Horecabeheer

Peter Schuilenberg - Pand- en Horecabeheer
p.schuilenberg@rug.nl
050 36 36801

Algemene Externe relaties

Floris Boekema - Studentbestuur - Voorzitter en Koepelorganisatie
usva.vz@rug.nl
050 36 39075

Subsidieaanvraag 
Max Kanne - Studentbestuur - Penningmeester en Vice-voorzitter
usva.pm@rug.nl
050 36 34676

Algemene Vragen & Marketing
Yvette Paul - Studentbestuur - Secretaris & Design
usva.sc@rug.nl
050 36 34659

Evenementen 

Nicky Palmans - Studentbestuur - Coördinator Evenementen & Marketing
usva.evenementen@rug.nl
050 36 39073

Alle rechten voorbehouden · 2015