Contact

Contact

Do you have questions or suggestions? Please contact us by means of the contact information below.

Cultural Student Centre Usva
Munnekeholm 10, 9711 JA Groningen
usva@rug.nl
050 363 4670

Courses / ticket sales
Zwaantje Wieling - Cursuscoördinator
zwaantje.wieling@rug.nl
050 363 9179

Hall rental
Kees Sikkema - Assistent beheer/zaalverhuur
k.j.sikkema@rug.nl
050 363 7514

Theatre rental
Bram Douwes - Artistiek en zakelijk adviseur
b.douwes@rug.nl
050 363 4672

Premises managment
Peter Schuilenberg - Pand- en horecabeheer
p.schuilenberg@rug.nl
050 363 6801

External relations
Ilse van Bergen - Dagelijks Bestuur - Voorzitter
usva.vz@rug.nl
050 363 9075

General questions Executive Board 
Dorinda van der Veen - Dagelijks Bestuur - Secretaris
usva.sc@rug.nl
050 363 4659

Grant application
Kelly Pronk - Dagelijks Bestuur - Penningmeester en vice-voorzitter
usva.pm@rug.nl
050 363 4659 

External events
Lisa Lekanne Dit Deprez - Dagelijks Bestuur - Coördinator evenementen extern
usva.extern@rug.nl
050 363 7515

Internal events
Jona ten Napel - Dagelijks Bestuur - Coördinator evenementen intern
usva.intern@rug.nl
050 363 9073

Marketing 
Hannah de Boer - Dagelijks Bestuur - Coördinator Marketing & Communicatie
usva.marketing@rug.nl
050 363 7515

Alle rechten voorbehouden · 2015