Contact

Contact

Heb je vragen of opmerkingen? Neem dan contact op via onderstaande contactgegevens.

Cultureel Studentencentrum Usva
Munnekeholm 10, 9711 JA Groningen
usva@rug.nl
050 363 4670 

Cursussen / Kaartverkoop

Zwaantje Wieling - Cursuscoördinator
zwaantje.wieling@rug.nl
050 363 9179

Zaalverhuur

Kees Sikkema - Assistent beheer/zaalverhuur
k.j.sikkema@rug.nl
050 363 7514

Theaterverhuur

Bram Douwes - Artistiek en zakelijk adviseur
b.douwes@rug.nl
050 363 4672

Pand- en horecabeheer

Peter Schuilenberg - Pand- en horecabeheer
p.schuilenberg@rug.nl
050 363 6801

Algemene externe relaties

Ilse van Bergen - Dagelijks Bestuur - Voorzitter
usva.vz@rug.nl
050 363 9075

Algemene vragen 
Dorinda van der Veen - Dagelijks Bestuur - Secretaris
usva.sc@rug.nl
050 363 4659

Subsidieaanvraag
Kelly Pronk - Dagelijks Bestuur - Penningmeester en vice-voorzitter
usva.pm@rug.nl
050 363 4659 

Externe zaken

Lisa Lekanne Dit Deprez - Dagelijks Bestuur - Coördinator evenementen extern
usva.extern@rug.nl
050 363 7515

Interne zaken

Jona ten Napel - Dagelijks Bestuur - Coördinator evenementen intern
usva.intern@rug.nl
050 363 9073

Marketing 
Hannah de Boer - Dagelijks Bestuur - Coördinator Marketing & Communicatie
usva.marketing@rug.nl
050 363 7515

Alle rechten voorbehouden · 2015