Over Usva

Staf

Usva is een afdeling van het Bureau van de RUG. De medewerkers van Usva en het studentenbestuur werken nauw samen. De medewerkers van Usva zijn verantwoordelijk voor beleid, huisvesting, personeel, financiën, cursussen, horeca en theaterprogrammering.

De Usva directie en staf bestaat uit de volgende mensen:

Delinah Halvorson-Molen
Directeur Usva  
d.halvorson-molen@rug.nl  050 36 39020

Bram Douwes
Theaterprogrammeur  
b.douwes@rug.nl    050 36 34672

Nina Dieters
Junior Programmamaker   
nina.dieters@rug.nl    050 36 34672

Marlou Berends 
Medewerker PR en Administratie  
marlou.berends@rug.nl    050 36 34670

Zwaantje Wieling
Cursuscoördinator en zaalverhuur
zwaantje.wieling@rug.nl  050 36 39179

Peter Schuilenberg
Pandbeheerder   
p.schuilenberg@rug.nl    050 36 36801

Kees Sikkema
Assistent pandbeheer
k.j.sikkema@rug.nl   050 36 37514

Alle rechten voorbehouden · 2015